44 хвилини. Гість студії – Євген Магда (22.01.19)

44 хвилини. Гість студії – Євген Магда (22.01.19)

Із гостем програми 44 хвилини в ефірі 4 каналу – політологом, виконавчим директором Центру суспільних відносин Євгеном Магдою говорили про таке:

  • 22 січня 1919 року відбулося урочисте проголошення «Акту Злуки». Тоді на Софійській площі зібралися тисячі киян, військові та духовенство. Через сторіччя українці знову разом. До площі з’їхались люди чи не з усієї України. До святкувань на Софіївській площі долучився і президент України. Він пообіцяв жителям окупованих Росією Криму і деяких районів Донбасу наблизити день звільнення від ворожого ярма та наголосив на важливості існування саме єдиної, незалежної соборної України.
  • В музеї «Будинок Митрополита», що на території національного заповідника Софія Київська презентували оригінал Універсалу Директорії УНР про злуку з Західно-Українською Народною Республікою.
  • Україна в резолюції ПАРЄ вимагає звільнення моряків та політв’язнів Російської федерації. Також наша делегація проситиме свободи пересування усіх суден Керченською протокою.
  • Спецмісія – від Єврокомісії. 28-29 січня до Маріуполя мають приїхати представники від Євроспілки. Вони оцінюватимуть вплив російської агресії в Азовському морі на економічне й соціальне становище в Приазов’ї.
  • Поважати територіальну цілісність України долучно з Кримом. Таку заяву у США адресували країні-агресорці. У День соборності американське посольство в Україні зробило публікацію у твітері.
  • Лідери 60 держав та керівники найбільших міжнародних організацій їдуть у Давос. У Швейцарії стартував щорічний Всесвітній економічний форум. Українську делегацію очолить президент Петро Порошенко.

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *