44 хвилини. Гість студії – Олесь Доній (16.04.19)

44 хвилини. Гість студії – Олесь Доній (16.04.19)

Із гостем програми 44 хвилини в ефірі 4 каналу – президентом Центру досліджень політичних цінностей, народним депутатом 6 і 7 скликання Олесем Донієм говорили про таке:

  • Надію Савченко та Володимира Рубана випустили з-під варти з зали суду. Обох звільнили , оскільки термін їх арешту спливає 16 квітня, і суд вирішив його не продовжувати.
  • У розслідуванні справ Майдану замало успіхів. Причина цього – неефективна робота керівника управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури Сергія Горбатюка.
  • Серед тих, хто має намір голосувати в другому турі президентських виборів 21 квітня та визначився з вибором, понад 72 відсотки опитаних планує підтримати шоумена Володимира Зеленського. 25 із половиною відсотків готові проголосувати за його опонента, чинного президента України Петра Порошенка. Два з половиною відсотки планують зіпсувати бюлетені. Таке дослідження оприлюднили в київському міжнародному інституті соціології. Опитування українців соціологи провели впродовж 9-14 квітня.
  • Кандидати можуть зустрітися на стадіоні: між штабами Петра Порошенка, Володимира Зеленського та адміністрацією НСК “Олімпійський” уклали трьохсторонню угоду.

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *