44 хвилини. Гість студії – Тарас Загородній (17.04.19)

44 хвилини. Гість студії – Тарас Загородній (17.04.19)

Із гостем програми 44 хвилини в ефірі 4 каналу – політологом Тарасом Загороднім говорили про таке:

  • Нафтогаз і уряд далі сваряться. Зокрема очільних кабміну Володимир Гросман хоче відставки очільника НАфтогазу – Андрія Коболєва.
  • У штабі Порошенка просять змінити положення Центральної виборчої комісії про дебати, аби час дебатів на суспільному перенесли, для того аби кандидати на президента мали змогу провести зустріч 19 квітня на НСК олімпійський, а потім у студії суспільного.
  • Серед тих, хто має намір голосувати в другому турі президентських виборів 21 квітня та визначився з вибором, понад 72 відсотки опитаних планує підтримати шоумена Володимира Зеленського. 25 із половиною відсотків готові проголосувати за його опонента, чинного президента України Петра Порошенка. Два з половиною відсотки планують зіпсувати бюлетені.
  • Згідно результатів опитування Київського міжнародного інституту соціології, якби вибори до Верховної Ради відбулися в середині квітня, майже 26% українців проголосували би за партію Слуга народу, 15,7% – за Опозиційну платформу – За життя і майже 14% – за “Блок Петра Порошенка Солідарність. 12% респондентів підтримали б Всеукраїнське об`єднання Батьківщина. Також шанси потрапити до парламенту має Громадянська позиція, Анатолія Гриценка, її готові підтримати трохи більше як 5% опитаних, а також політична сила Ігоря Смешко – Сила і честь, за неї проголосувало б 5% респондентів.

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *