44 хвилини. Гість студії – Володимир Пилипенко (05.04.19)

44 хвилини. Гість студії – Володимир Пилипенко (05.04.19)

Із гостем програми 44 хвилини в ефірі 4 каналу – народним депутатом 6 і 7 скликання, екс-представником України у Венеціанській комісії, юристом – Володимиром Пилипенком говорили про таке:

  • Аналізи – так аналізи. Петро Порошенко прийняв виклик свого опонента Володимира Зеленського та погодився довести перед всією країною, що у нього немає ні алкогольної, ні наркотичної залежності.
  • Дебати Володимира Зеленського та Петра Порошенка мають проходити в студії Національної суспільної телерадіокомпанії України.
  • Соціальна політика. Чинний гарант обіцяє підвищити пенсії і виплати багатодітним сім’ям, завершити медичну реформу. Особливо акцентує на змінах у сільській медицині.
  • Зовнішня політика. Чинний президент Петро Порошенко обіцяє вступити до НАТО І ЄС, зокрема вже у 2023 році подати заявку до Євросоюзу і отримати план дій щодо членства в Альянсі.
  • Внутрішня політика. У внутрішній політиці кандидати обіцяють теж різне. Петро Порошенко збирається продовжувати децентралізацію і нарешті запустити Антикорупційний суд. Володимир Зеленський внутрішній політиці присвятив більшу частину своєї програми. Він хоче вирішувати всі питання референдумами і закріпити це законодавчо, вибори до парламенту пропонує проводити за відкрити списками. Обіцяє ремонтувати дороги і збудувати аеропорти у кожному обласному центрі, а всі державні послуги перевести в онлайн.

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *