44 хвилини. Гості студії – Денис Силантьєв та Тарас Чорновіл (28.01.19)

44 хвилини. Гості студії – Денис Силантьєв та Тарас Чорновіл (28.01.19)

Із гостями програми 44 хвилини в ефірі 4 каналу – народним депутатом, членом фракції Радикальна партія Олега Ляшка – Денисом Силантьєвим та політологом, народним депутатом чотирьох скликань – Тарасом Чорновілом говорили про таке:

  • Голова Херсонської облради, партієць «Батьківщини» Владислав Мангер та голова місцевої ОДА Андрій Гордєєв з Блоку Петра Порошенка.
  • Роботу парламентської комісії, яка займається розслідуванням нападів на активістів, варто продовжити. Про це заявив голова ТСК народний депутат Борислав Береза.
  • На крок ближче до створення Вищого антикорупційного суду. Міжнародні експерти завершили відбір кандидатів на посади суддів. Зі 113 кандидатів конкурс покинули 42. Відтак залишився 71 претендент.
  • 8 кримінальних проваджень відкрила національна поліція за порушення виборчого законодавства. Про це повідомили у нацполіції України. Нині вже зареєстрували 266 заяв про порушення.
  • Близько 850 міжнародних спостерігачів ймовірно стежитимуть за виборами в Україні. Найбільше іноземців очікують з Канади та Європейських країн.

 

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *