44 хвилини. Гості студії – Євген Рибчинський та Едуард Леонов (08.04.19)

44 хвилини. Гості студії – Євген Рибчинський та Едуард Леонов (08.04.19)

Із гостями програми 44 хвилини в ефірі 4 каналу – народним депутатом від Волі народу Євгеном Рибчинським, та народним депутатом 7-го скликання ВО Свобода Едуардом Леоновим говорили про таке:

  • Володимир Зеленський прийде на дебати 19-го квітня. Про це він завив вже традиційному відеозверненні в соцмережах. Окрім того у відео він запропонував виборцям залишити у коментарях запитання Петру Порошенку.
  • Майже 6 мільйонів гривень коштуватиме проведення дебатів між кандидатами на пост президента на НСК “Олімпійському”. Таку цифру озвучив голова національної суспільної телерадіокомпанії Зураб Аласанія. Окрім того, якщо дебати визнають політичною агітацією, кандидати мають заплатити окремо усім каналам, які їх транслюватимуть. Тому Аласанія сумнівається, що дебати у такому форматі справді відбудуться.
  • Після двотижневої перерви народні депутати знову зберуться під склепінням парламенту. Про завдання на поточний пленарний тиждень обранці говорили на засіданні погоджувальної ради. Чи була це робота чи депутати знову перетворили це на передвиборну агітацію?
  • Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд запропонував змінити правила Ради Європи для того, щоб повернути російську делегацію до ПАРЄ.

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *