44 хвилини. Гості студії – Ігор Попов та Олег Лісний (22.01.19)

44 хвилини. Гості студії – Ігор Попов та Олег Лісний (22.01.19)

Із гостями програми 44 хвилини в ефірі 4 каналу – народним депутатом Ігорем Поповим та політологом Олегом Лісним говорили про таке:

  • 22 січня 1919 року відбулося урочисте проголошення «Акту Злуки». Тоді на Софійській площі зібралися тисячі киян, військові та духовенство. Через сторіччя українці знову разом. До площі з’їхались люди чи не з усієї України.
  • До святкувань на Софіївській площі долучився і президент України. Він пообіцяв жителям окупованих Росією Криму і деяких районів Донбасу наблизити день звільнення від ворожого ярма та наголосив на важливості існування саме єдиної, незалежної соборної України.
  • В музеї «Будинок Митрополита», що на території національного заповідника Софія Київська презентували оригінал Універсалу Директорії УНР про злуку з Західно-Українською Народною Республікою.
  • П’ять років тому – День злуки в Україні був кривавим. Адже саме тоді, у 2014-му 22 січня вбили перших учасників Революції Гідності.
  • Лідери 60 держав та керівники найбільших міжнародних організацій їдуть у Давос. У Швейцарії стартував щорічний Всесвітній економічний форум. Українську делегацію очолить президент Петро Порошенко.
  • Лише за грудень 2018-го зареєстрованих безробітних в Україні стало на понад 40 тисяч більше, порівняно з листопадом. Загалом, станом на останній місяць року без роботи залишИлося більше як 341-а тисяча.

 

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *