44 хвилини. Гості студії – Юрій Левченко та Олег Петренко (16.04.19)

44 хвилини. Гості студії – Юрій Левченко та Олег Петренко (16.04.19)

Із гостями програми 44 хвилини в ефірі 4 каналу – народними депутатами – Юрієм Левченком  та Олегом Петренком говорили про таке:

  • Майже втричі випереджає конкурента. Серед тих, хто має намір голосувати в другому турі президентських виборів 21 квітня та визначився з вибором, понад 72 відсотки опитаних планує підтримати шоумена Володимира Зеленського. 25 із половиною відсотків готові проголосувати за його опонента, чинного президента України Петра Порошенка. Два з половиною відсотки планують зіпсувати бюлетені.
  • Згідно результатів опитування Київського міжнародного інституту соціології, якби вибори до Верховної Ради відбулися в середині квітня, майже 26% українців проголосували би за партію Слуга народу, 15,7% – за Опозиційну платформу – За життя і майже 14% – за “Блок Петра Порошенка Солідарність. 12% респондентів підтримали б Всеукраїнське об`єднання Батьківщина. Також шанси потрапити до парламенту має Громадянська позиція, Анатолія Гриценка, її готові підтримати трохи більше як 5% опитаних, а також політична сила Ігоря Смешко – Сила і честь, за неї проголосувало б 5% респондентів. Опитування українців соціологи провели впродовж 9-14 квітня.
  • Надія Савченко повернеться до роботи у Верховній Раді. Про це повідомив адвокат народної депутатки Олександр Шадрін у коментарі Четвертому каналу.

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *