44 хвилини. Гості студії – Світлана Заліщук та Григорій Шверк (04.04.19)

44 хвилини. Гості студії – Світлана Заліщук та Григорій Шверк (04.04.19)

Із гостями програми 44 хвилини в ефірі 4 каналу – народною депутаткою Світланою Заліщук та народним депутатом Григорієм Шверком говорили про таке:

  • Петро Порошенко чекає Володимира Зеленського в медпункті НСК «Олімпійського» аби пройти медичну експертизу на наявність алкоголю або наркотичних речовин у крові. Про це під час брифінгу заявив речник штабу президента Олег Медведєв.
  • Перші у світі теледебати відбулися у 1960-му році в Америці. У них взяли участь Джон Кеннеді та Річард Ніксон. Перед дебатами лідирував Ніксон, але дискусія перед телекамерами змінює хід виборів. Перемогу з невеликим відривом отримує Джон Кенеді, він виглядав у телестудії більш упевнено, ніж його супротивник. Після цього дебати поступово стали невід’ємною частиною виборів як в Америці, так і в Європі.
  • За словами очільника НСТУ Зураба Аласанії, перепоною може стати положення про порядок проведення Національною телекомпанією передвиборних дебатів.
  • Центральна виборча комісія опрацювала 100 відсотків протоколів. Це попередні електронні дані, які поточнюватимуть під час офіційної реєстрації документів із мокрими печатками.

 

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *