44 хвилини. Гості студії – Тарас Чорновіл і Микола Катеринчук (28.03.19)

44 хвилини. Гості студії – Тарас Чорновіл і Микола Катеринчук (28.03.19)

Із гостями програми 44 хвилини в ефірі 4 каналу – народним депутатом Тарасом Чорновілом та народним депутатом, лідером «Європейської партія України» Миколою Катеринчуком говорили про таке:

  • Лише половина виборців однозначно братиме участь у президентських виборах. Ще третина вагається, але схиляється до того, аби все ж відвідати свою дільницю.
  • Безпечно віддати свій голос. Обирати нового президента кияни будуть під пильним наглядом правоохоронців. З понеділка поліція перейшла на посилений режим роботи – без вихідних, відпусток та відряджень. Але, кажуть у поліції, провокації все ж не виключають. Адже цьогорічну виборчу кампанію назвали найбруднішою за всю історію незалежної України.
  • Шоумен і кандидат на пост президента України Володимир Зеленський не вказав у декларації свій закордонний маєток. Про це повідомляють журналісти “Слідство.Інфо”.
  • Обіцяний список закритих справ про незаконне збагачення опублікували. На сторінці відомства у фейсбуку з’явився перелік з 65 проваджень, щоправда без жодних прізвищ та імен.

 

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *