44 хвилини – Ігор Мірошниченко та Олександра Решмеділова (06.06.19)

44 хвилини – Ігор Мірошниченко та Олександра Решмеділова (06.06.19)

Із гостями програми 44 хвилини в ефірі 4 каналу – депутатом Київради Ігорем Мірошниченком та політологинею Олександрою Решмеділовою говорили про таке:

  • Не стріляти у відповідь. Таку норму пропонує прописати в нових домовленостях про режим тиші Голова української делегації на переговорах щодо врегулювання ситуації на Донбасі в Мінську Леонід Кучма.
  • Справа тягне на тероризм! – так генеральний прокурор України Юрій Луценко прокоментував можливе зняття економічної блокади з тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.
  • 65% українців вважають Росію агресором щодо України. 27% опитаних – протилежної думки. При цьому більше 60% – за дипломатичні шляхи врегулювання проблеми війни на Донбасі . 5% респондентів виступають за повне відділення окупованих земель. З іншого боку 18% підтримують продовження військових дій до повного відновлення української влади на всьому Донбасі. Опитування проводилось з 29 травня – 3 червня 2019р. Загалом було опитано 2000 респондентів методом особистого формалізованого інтерв’ю.

 

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *