44 хвилини – Тарас Чорновіл та Любомир Зубач (20.06.19)

44 хвилини –  Тарас Чорновіл та Любомир Зубач (20.06.19)

Із гостями програми 44 хвилини в ефірі 4 каналу – народним депутатом чотирьох скликань Тарасом Чорновілом і чинним парламентарем від об’єднання Самопоміч — Любомиром Зубачем говорили про таке:

  • Перший місяць роботи нашого президента — Володимира Зеленського. Що йому вже вдалось, а що – ні.
  • Володимир Зеленський вже підписав низку указів про кадрові ротації топ-посадовців. Призначив головою своєї адміністрації адвоката Ігоря Коломойського – Андрія Богдана, який підпадає під закон про люстрацію. Юрист студії “Квартал 95” Іван Баканов сів у крісло заступника голови Служби безпеки України. І потрапив у скандал – активісти знайшли у його дружини російський паспорт, та той пояснив – це тимчасово, вона на стадії отримання громадянства України. А от член Батьківщини Владислав Бухарєв тепер керуватиме зовнішньою розвідкою. І тут не обійшлося без оприлюдненого компромату – виявилося він отримав від ФСБ медаль “За бойову співдружність”. Та вже її позбувся, – зізнався в інтерв’ю виданню Цензор.нет.
  • Половина українців задоволені діяльністю президента Володимира Зеленського. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинґ» з 8 по 12 червня.
  • Офіс президента замість Адміністрації! Володимир Зеленський утворив Офіс президента – замість наявної Адміністрації. Його обладнають в Українському домі на Европському майдані.

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *