Адмінсуд не знизив вартість проїзду в громадському транспорті

Адмінсуд не знизив вартість проїзду в громадському транспорті

Ціна на проїзд у громадському транспорті і далі залишатиметься вісім гривень – таке рішення виніс апеляційний адмінсуд міста Києва.

Щомісячно кияни витрачають на проїзд у громадському транспорті близько 12% від мінімальної зарплати (за умови користування одним видом транспорту, не враховуючи вихідні).

Свободівці оскаржили рішення столичної влади про  підвищення тарифів. Який  вердикт виніс Апеляційний адмінсуд столиці – дізнавалися журналісти 4 каналу.

Судді не задовольнили апеляцію свободівців. Позивачі вимагали повернути старі тарифи  на проїзд.

«Люди щодня сплачують божевільні ціни на громадський транспорт. Вже є рішення верховного суду по Миколаєву, є рішення апеляційного суду по Полтаві, де аналогічні дії вже скасовані», – прокоментував нардеп від Свободи Юрій Левченко.

Адвокат позивачів вважає, що Київрада не тільки встановила непомірну ціну на проїзд у  громадському транспорті, але й ухвалила рішення з порушенням регламенту.

«Відповідно до законодавства України, акти які не пройшли регуляторну процедуру підлягають скасуванню у судовому порядку», – зазначив юрист Радислав Дутка.

Відповідачем у справі є КМДА. У департаменті економіки вважають, що тарифи підвищенні законно. Адже водії вимагають збільшення зарплатні. До того ж ціни на бензин зростають.

Кияни обурені рішенням суду, вони переконані, що тарифи на проїзд не співпадають з їхніми доходами.

За підвищення цін виступають лише водії громадського транспорту, утім  їм давно заборонили відповідати на питання журналістів. Нагадаємо, вісім гривень за проїзд кияни платять з 14-го липня.

Нагадаємо, У липні 2017 року Київська адміністрація також піднімала ціни на проїзд: у метро до 5 гривень, у наземному транспорті до 4 гривень.

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *