Береза: на Херсонщині треба вводити надзвичайний стан, а не військовий

Береза: на Херсонщині треба вводити надзвичайний стан, а не військовий

29 листопада в Херсонщині проходило чергове виїзне засідання Тимчасової слідчої комісії щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів – її голова, Борислав Береза перебуває в шоці від того, що відбувається в області.

Про це він написав на свої сторінці у Facebook.

Реалії Херсонщини, на думку Берези, це контрабанда, наркотрафік, глобальна корупція, спайка влади з криміналом, співпраця з окупаційною владою Криму

«Те, що відбувається в Херсонській області, це не проблема, а повний п@здец. Ми в шоці. Приїхали розбиратися в справі Каті Гандзюк і копнули глибше. Інформація, отримана нашим ТСК жахає. Від контрабанди до сепарів, від наркотрафіку до глобальної корупції, від спайки влади з криміналом до вирубки лісу, від співпраці з окупаційні владою Криму до впливу регіоналів-утікачів на регіон», – повідомив Береза.

На його думку, Херсонщину врятує лише надзвичайний стан.

«Те, що тут відбувається – це не дно. Це гірше. Тут треба ввести надзвичайний стан, тому що військовий стан поліпшень не дав», – додав він.

В Херсонській області існує реальна загроза втрати національної державності. Посилаючись на повноважного представника президента по АР Крим Бориса Бабіна, Борислав Береза наголосив, що в регіоні є факти загрози національній безпеці та небезпека втрати національної державності.

«Пекло, пекло і ще раз пекло», – такий вердикт оголосив Херсонщині народний депутат, голова ТСК, Борислав Береза.

 

Береза: на Херсонщині треба вводити надзвичайний стан, а не військовий
Facebook Борислава Берези

 

Нагадаємо, Тимчасову слідчу комісію за фактами нападу на громадських активістів і вбивству Катерини Гандзюк, створили на початку листопада після масових акцій протесту.

Громадську активістку Катерину Гандзюк облили кислотою 31 липня в Херсоні біля власного дому концентрованою сірчаною кислотою. Вона отримала опіки 39% тіла і після численних операцій 4 листопада померла у лікарні в Києві.

Організація «Хто замовив Катю Гандзюк?» провела власне розслідування і з’ясувала, що екс-заступник начальника карного розшуку херсонського главку поліції Сергій Курділов, який розслідував напад на Гандзюк, є кумом Сергія Торбіна, реального організатора вбивства.

 

 

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *