Борг «Газпрому» перед «Нафтогазом» зріс до $2,7 мільярда

Борг «Газпрому» перед «Нафтогазом» зріс до $2,7 мільярда

За словами топ-менеджера «Нафтогазу», примусове стягнення проводиться в трьох європейських країнах, а також тривають судові процеси щодо реалізації активів «Газпрому».

Як передає УНІАН, російська компанія «Газпром» за рішенням Стокгольмського арбітражу вже винна Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України» майже 2,7 млрд дол., тоді як відповідно до лютневого рішення суду російська компанія мала виплатити українській стороні 2,56 млрд грн.

Про це повідомив виконавчий директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко в оприлюдненому прес-службою «Нафтогазу» на Facebook відео. За його словами, примусове стягнення проводиться в трьох європейських країнах, а також тривають судові процеси щодо реалізації активів «Газпрому».

«Газпром має заплатити нам майже 2,7 млрд дол. Принаймні в трьох юрисдикціях – Швейцарія, Велика Британія і Нідерланди – проводимо примусове стягнення. Відповідно, у нас тривають судові процеси щодо арешту активів «Газпрому» і реалізації цих активів для того, щоб ми отримали гроші, які нам винен «Газпром», – сказав Вітренко.

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *