Екс-регіонал купив військовий завод у Порошенка

Екс-регіонал купив військовий завод у Порошенка

Порошенко з Кононенком продали завод, що працює над розробкою та виготовленням озброєння для української армії «Кузня на Рибальському» екс-регіоналу Сергію Тігіпку.

Корпоративні інвестиційні фонди Prime Assets Capital та «ВІК», які належать президенту України Петру Порошенку та народному депутату від «БПП» Ігорю Кононенку підписали документи про завершення продажу «Кузні на Рибальському».

Зазначається, що вартість угоди досі не оголошується, передає Інтерфакс.

«Вартість проданих акцій є комерційною таємницею. Кошти від покупця будуть надходити юридичним особам продавців окремими траншами відповідно узгодженому сторонами графіку», — повідомили в інвестиційних фондах.

Зазначимо, що завод «Кузня на Рибальському» (раніше «Ленінська кузня») — один з найстаріших заводів Києва, заснований у 1862 році. Основним видом діяльності заводу є суднобудування. Крім цього, працює над розробкою та виготовленням озброєння для потреб української армії.

Кінцевими власниками заводу до його продажу були президент України Петро Порошенко та народний депутат від партії «БПП» Ігор Кононенко.

Вперше про покупку заводу Сергієм Тігіпком стало відомо ще 27 вересня.

19 жовтня Антимонопольний комітет дозволив компанії Сергія Тігіпка придбати «Кузню на рибальського».

Варто зазначити, що від 2010 року Тігіпко щільно співпрацював із Партією регіонів: на початку 2010 став віце-прем’єром в уряді Азарова, наприкінці того ж року тодішній президент України Віктор Янукович призначив його на посаду Віце-прем’єр-міністра України — Міністра соціальної політики.

У 2012 році після об’єднання партії Тігіпка «Сильна Україна» та Партії регіонів він став заступником голови ПР.

У 2014 він покинув Партію регіонів та знову очолив «Сильну Україну».

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *