Гройсман бідкається, що в нього мало повноважень

Гройсман бідкається, що в нього мало повноважень

Поки говорили про бюджет, Гройсман не забув попросити побільше повноважень.

Вже не вперше прем’єр бідкається, що у нього зв’язані руки, мовляв, дайте мені волю, і буде порядок. А тим часом на засідання уряду прийшли представники містечка Сміла, де досі немає тепла. Кажуть, що спочатку вартує із цими повноваженнями впоратися.

«Що важко прибрати вулиці? Важко прибрати сніг? Важко підготувати з квітня місяця нормальну тепло систему, щоб пустити людям тепло. І у людей не було стресу», – Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України.

В столиці вже сніжить, а в країні досі не в усіх містах запустили опалення. В Херсоні тільки днями запустили роботу теплоелектроцентралі. На тепло там чекають наприкінці тижня.

А от мешканці міста Сміла, що на Черкащині, все ще мерзнуть.

«Але в той же час на стимулюючі виплати за інтенсивність праці, за напруженість робітникам, по інформації Черкаської ОДА, робітникам міської ради Сміли було виплачено 10 млн гривень. Якщо ми виплачуємо премії, і не можемо знайти для того, щоб завчасно включити опалення, вибачте, такий підхід абсолютно нас не влаштовує»,  – Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України.

Така ситуація не влаштовує і народних депутатів, які прийшли до голови уряду, аби Володимир Гройсман втрутився та вирішив проблему з опаленням у Смілі. Але Гройсман, каже, що йому не вистачає повноважень, щоб так швидко вирішити цю проблему.

Поки посадовці чубляться та просять влади, смілянам від того тепліше не стало. З понеділка там ввели надзвичайний стан через відсутність опалення. У школах тимчасово призупинене навчання. Поліція відкрила кримінальне провадження проти міської влади.

Нагадаємо, 14 листопада активісти з Кривого Рогу палили шини під Нафтогазом через відсутність тепла в їхніх домівках.

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *