Єдина перевага Бюджету-2019 - його вчасне прийняття

Єдина перевага Бюджету-2019 - його вчасне прийняття

Про Держбюджет-2019, неуспішне зняття недоторканності з регіоналів та те, що за даними МВФ Україна цього року стала найбіднішою країною Європи говорив Дмитро Добродомов у авторській програмі на 4 каналі.

Вже другий рік поспіль Верховна Рада подає Держбюджет вчасно. Власне, це єдина його перевага. Видатки збільшені переважно на відомство Авакова, СБУ, ГПУ. Про медицину та освіту знову забули – і це за умов активного реформування цих галузей. Постраждають найвразливіші категорії громадян – інваліди, чорнобильці, скоротять кількість отримувачів субсидій.

Знімали та не зняли: Вілкул та Колєсніков залишилися недоторканними
Голосування за зняття недоторканності опоблоківців Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова провалилося: 137 голосів із 226 необхідних. Нагадаємо, першого звинувачують у земельних махінаціях (загальні збитки, завдані державі – 15 млн грн. Другого – в незаконному відчуженні двох цехів оборонного підприємства, яке забезпечувало українську армію ракетами Смерч та Град (збитки понад 17 млн грн).

Україна найбідніша країна Європи за даними МВФ: цього року у рейтингу нас обійшла навіть Молдова: 134 місце із 188 країн світу. За чотири роки ми збідніли в 3,5 рази. Тимчасом, Ахмєтов піднявся на 110 сходинок у списку найбагатших людей планети.

 

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *