Понад 9 тисяч разів брали велосипеди в оренду за перші 100 днів прокату

Понад 9 тисяч разів брали велосипеди в оренду за перші 100 днів прокату

За перші 100 днів роботи нової системи велопрокату Bike sharing, жителі та гості Києва здійснили  майже 9,3 тис. оренд велосипедів, ідеться в повідомленні компанії NextBike у соціальній мережі Facebook.

Найпопулярнішими маршрутами є: від Контрактової площі до Поштової площі, від Київської міської державної адміністрації до Поштової площі, від Контрактової площі до КМДА, передає Interfax-Україна.

15 серпня в Києві відбулася презентація системи прокату велосипедів – Bike sharing. Кличко на презентації заявив, що проект стартує зі 100 велосипедів, а надалі розширюватиметься до кількох тисяч. «Упевнений, що попит буде дуже великий», – зазначив він.

Орендувати велосипед у Києві можна на 33 спеціальних майданчиках, зокрема біля парку Шевченка, біля Золотих воріт, на вул. Хрещатик і на майдані Незалежності. Люди зможуть переміщатися від майданчика до майданчика, користуючись картою в мобільному додатку. Велосипеди будуть обладнані GPS-навігатором і системою дистанційного блокування. Самі велосипеди застраховані, але в момент оренди за них відповідає користувач.

Ціна прокату становить 30 грн за 30 хв. Велосипедом можна користуватися не більше ніж 12 годин на день. Також можна купити місячний абонемент за 199 грн, і кожні перші 30 хвилин будуть безкоштовними. Абонемент на сезон (дев’ять місяців) коштує 899 грн. Якщо велосипед не повертається протягом 12 годин, налічується штраф у розмірі 1 тис. грн.

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *