Повечір'я – Микола Катеринчук (08.07.19)

Повечір'я – Микола Катеринчук (08.07.19)

Із гостем програми Повечір’я в ефірі 4 каналу – членом команди «Громадянської позиції» Гриценка Миколою Катеринчуком говорили про таке:

  • Український телеканал NewsOne, що належить прибічникові Віктора Медведчука Тарасові Козакові, та російський пропаґандистський канал «Росія 24» мали намір провести телеміст під назвою «Надо поговорить». Про це заявив у своїй програмі «Вести недели» ведучий Дмитро Кисельов.
  • Філарет дав інтерв’ю пропаґандистському телеканалові “Росія 24”. Почесний патріярх розкритикував Томос і діяльність Православної церкви України.
  • В Києві відбувся саміт Україна – Европська Спілка, за підсумками якого підписано низку угод. Зокрема – між урядом України та Европською комісією про фінансування заходу «Антикорупційна ініціятива – друга фаза», загальний б’юджет якої – 22,9 млн еврів.
  • Президент Володимир Зеленський запропонував президентові Росії Путинові новий формат перемов за участи лідера США Дональда Трампа. Про це він заявив у відеозверненні.
  • Центральна виборча комісія не проводитиме повторного жеребкування для визначення номерів партій у б’юлетенях. Верховний Суд скасував рішення Шостого апеляційного адміністративного.

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *