Люди кіно. Андрій Литвиненко, Павло Чегорка – Заповідник Асканія

Режисер Андрій Литвиненко разом з зоологом та героєм фільму Павлом Чегоркою прийшли у гості до «Люди кіно», щоб розповісти про фільм «Заповідник Асканія».

Люди кіно. Kyiv International Short Film Festival – Марина Рощина, Олексій Радинський, Паша Остріков.

Вже скоро Kyiv International Short Film Festival, тому в гості до «Люди кіно» завітали режисери короткого метру Марина Рощина, Олексій Радинський та Паша Остріков.

Люди кіно. «Золота дзиґа» – Володимир Войтенко

Вже 19 квітня відбудеться кінопремію «Золота дзиґа» Тому у гості до Люди Чиркової завітав Голова Правління Кіноакадемії України Володимир Войтенко.  

Люди кіно. Docudays UA

На фестивалі DOCUDAYS UA 2019 упродовж тижня показали найліпшу документалістику року. Які повнометражні фільми змагалися в українській конкурсній програмі – дивіться у «Люди кіно».

Люди кіно. Фільм «Вулкан» – Роман Бондарчук

Фільм «Вулкан» переміг на багатьох міжнародних фестивалях та зовсім скоро виходить в український прокат. Тому наша Людмила Чиркова познайомилась з режисером-документалістом Романом Бондарчуком, щоб дізнатися ексклюзивні подробиці.

Люди кіно. Вікторія Лещенко

У гостях у Людмили Чиркової нова програмна директорка фестивалю документального кіно про права людини docudays.uа. Знайомтеся! Вікторія Лещенко у «Люди кіно».