ТСК: комісія проводитиме закриті засідання

ТСК: комісія проводитиме закриті засідання

Тимчасова слідча комісія для розслідування вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк та нападів на інших активістів вдруге зібралася на засідання.  

Раніше депутати вже домовилися проводити засідати на виїзді, сьогодні ж остаточно визначилися з географією відряджень та порядком роботи, за зачиненими дверима.

Попри сумніви та скептичні настрої, Тимчасова слідча комісія для розслідування нападів на громадських активістів таки зібралася майже в повному складі.

Як і обіцяли, депутати разом із представниками правоохоронних органів узялися до розгляду справи Катерини Гандзюк, на яку 31 липня здійснили напад та облили сірчаною кислотою. Але до нього долучилися не всі запрошені.

Свою версію відсутності посадовців пояснив народний депутат Мустафа Найєм. Він заявив, що голова Херсонської ОДА Андрій Гордеєв та його заступник Євген Рищук серед імовірних замовників убивства Гандзюк.

«Це те що вказувала сама Катерина і те що є у матеріалах справи, що вона вважає і пана Гордєєва і пана Рищука причетними до замовлення на неї. Це її слова і ми маємо ці слова перевіряти», – сказав Мустафа Найєм.

Така заява викликала бурхливу реакцію колег, мовляв, він розголосив таємницю слідства.

Тому надалі домовилися вести обговорення за зачиненими дверима.

Та перед закритою частиною ще встигли домовитися, щодо яких справ про напади на громадських активістів ТСК вестиме розслідування. Усього визначили п’ять, які, на думку комісії, є найрезонанснішими. Їх поділили за географічним принципом.

Наступне засідання відбудеться в Херсоні. Там члени ТСК працюватимуть 29-30 листопада.

 

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *