У неділю стартує кубок світу з біатлону

У неділю стартує кубок світу з біатлону

2 грудня змішаною індивідуальною естафетою у словенській Поклюці розпочинається Кубок світу з біатлону: перегони в дев’яти етапах цього турніру та ще на чемпіонаті світу відбудуться в найближчі чотири місяці.

Українська команда розпочинає його з неприємних новин: на старт вийдуть лише п’ять жінок четверо чоловіків. А все тому, що минулого сезону українські спортсмени втратили по одній квоті в індивідуальних змаганнях. Одна з причин – відмова від поїздки наших спортсменів на останній етап Кубку світу до російської Тюмені.

Згідно наказу Міністерства молоді і спорту № 1065 українським спортсменам заборонили брати участь у спортивних змаганнях на території РФ.

Представники США, Канади та Чехії також бойкотували змагання в Тюмені . Це реакція на допінговий скандал: на олімпіаді в Сочі кількох російських спортсменів спіймали на використанні заборонених препаратів. Окрім цього російські функціонери навіть намагалися підмінити пробірки з аналізами.

Цього року російського етапу не буде, його скасували. Тепер у Північній Америці замість одного етапу буде два – у канадському Кенморі і американському Солт Лейк Сіті. Там біатлоністи змагатимуться у лютому 2019-го.

Окрім цього перегони проведуть у словенській Поклюці, австрійському Гохфільцені, чеському Новому местові, німецьких Обергофі та Рупольдингу, італійському Антгольц-Антерсельві, а завершиться все в норвезькому Гольменколені в березні наступного року.

Чемпіонат світу-2019 прийме шведський Естерсунд.

Цього року українську жіночу команду представлятимуть олімпійські сочинські чемпіонки Валя і Віта Семеренки, Юлія Джима та Олена Підгрушна. Також у перегонах братимуть участь Анастасія Меркушина та Юлія Журавок. Така заявка на найближчий етап у Поклюці.

Далі вже тренери визначатимуть спортсменів на кожні змагання окремо. За чоловічу команду в Словенії команду бігтимуть Дмитро Підручний, Артем Прима, Сергій Семенов, Артем Тищенко і Віталій Кільчицький.

 

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *