В рамках проекту «UNMUTE» безоплатно перевіряють слух

В рамках проекту «UNMUTE» безоплатно перевіряють слух

Безоплатно слух у киян перевіряють фахівці соціального проекту «UNMUTE».

Назва програми перекладається  як – вивести з тиші. Саме цього прагнуть волонтери для людей, які мають складнощі зі слухом. Це перша така акція.

Наталя Петренко, засновниця соцпроекту «UNMUTE» розповідає:

«Зараз дуже високе шумове забруднення, дуже багато молоді слухають музику у вакуумних навушниках, причиною можуть бути медикаментозні порушення».

Як кажуть фахівці, з немовлятами становище в Україні ще складніше. Дуже важливо не пропустити зниження слуху в дитини. У розвинених країнах перевіряють усіх немовлят уже за три години після народження. У вітчизняній медицині такий досвід з’явився нещодавно.

Люди з вадами слуху часто соромляться свого клопоту, кажуть організатори проекту, тому слух перевіряють анонімно. Аби зробити це найточніше, обрали спеціальне шумопоглинальне приміщення.

До кабінету зібралося чимало охочих перевірити слух. Містяни дізналися про дармову акцію із соцмереж. Приміщення для перевірки слуху погодився надати Київський політехнічний інститут.  

«Ми плануємо провести ще такі акції на інших локаціях. Ми хочемо провести лекторій, на який запросити ейчарів, для того, щоб показати людям з порушенням слуху які професії можна обрати не тільки там, де присутня ручна праця», – поділись планами з журналістами засновниця проекту «UNMUTE» Наталя Петренко.

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *