"Веловандалізм" у Києві: на Троєщині призупинили роботу прокату

"Веловандалізм" у Києві: на Троєщині призупинили роботу прокату

Через масові крадіжки та вандалізм на Троєщині тимчасово закрили сервіс винаймання велосипедів. Крадії забирали їх із парковок та намагались перепродати попри наявність камер спостереження та вмонтованих GPS-систем.

За перші два тижні роботи велопрокату у Києві було викрадено чотири велосипеди. Один із них знайшли з пофарбованою рамою на ринку електроніки.

“Велосипеди мають унікальні рами, тому, якщо ви бачите десь у ломбардах схожі велосипеди безпосередньо телефонуйте, на них є містки, на них є датчики, на них є серійні номери, тому продавати їх на базарі ніхто не має права”, – розповів Керівник компанії  “Nextbike Ukraine” Олексій Кушка.

У велосипеда встановлений спеціальний GPS трекер та заблоковане заднє колесо. Якщо поворушити, він починає пищати – так він сповіщає про загрозу крадіжки.

Найбільше викрадають та плюндрують ровери на Троєщині. До прикладу останній випадок, чоловік ніс на собі велосипед близько 40 метрів, поки його не зупинили. Після цього на проспектах Ватутіна та Маяковського тимчасово закрили станції міського велопрокату.

Серйозного розголосу також набув випадок, коли троє хлопців і одна дівчина ще літом втопили велосипед у Дніпрі.

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *