В Україні майже на чверть дорожчає газ

В Україні майже на чверть дорожчає газ

Від першого листопада газ для населення подорожчає на 23 з половиною відсотки і тепер кубометр коштуватиме 8 з половиною гривень. Відповідне рішення ухвалили на екстреному засіданні уряду.

Підняття цін на блакитне паливо було однією з вимог МВФ  для виділення наступного траншу. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман наголошую про можливість економічної кризи, якщо не укласти нову угоду з МВФ.

Не всі українці готові платити за опалення і гарячу воду більше. Пенсіонерам та соціально незахищеним верствам населення надаватимуть субсидії.

Субсидій не отримають ті, хто має заборгованість за комуналку.  Ті сім’ї, що мають працездатних членів родини без офіційної роботи, тобто якщо у вас хтось поїхав на заробІтки, не чекайте на субсидію. Також не буде виплат, якщо площа квартири перевищує 120, а будинку – 200 кв. метрів. Власники автомобілів, новіших за п’ять років, також залишаться без субсидії, щоправда, тут є виняток: дитячі будинки сімейного типу та багатодітні сім’ї. Якщо в родині є повнолітні, які заробляють менше від мінімалки. Студенти денної форми навчання також не мають шансів на субсидію.

Цікавим є час, коли оголосили про зростання цін – п’ятниця, вечір. Година запитань до уряду в парламенті була зранку, наступна – за три тижні. Тож відповіді про процес перемовин з МВФ дізнаємося не скоро.

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *