Опитування: майже третина українців проголосують за чорношкірого президента

Опитування: майже третина українців проголосують за чорношкірого президента

Підтримати кандидата-жінку на виборах президента готові 72% українців, йдеться у дослідженні Київського міжнародного інституту соціології, проведеному восени поточного року.

При цьому, відповідаючи на аналогічне запитання про кандидата єврейської національності, готовність підтримати його на вибори висловили лише 36% опитаних, а чорношкірого кандидата – 26%, передає Interfax-Україна.

«Порівняно з 2011 роком, коли ми вперше проводили таке опитування, підтримка жінок і євреїв практично не змінилася, а лояльність до темношкірого політика серед українців зросла з 18% до 26%», – зазначають у КМІС.

Дослідження було аналогічно тим, які проводяться компанією GALLUP у США з 1937 року. При цьому в повідомленні наголошується, що в 2015 році за кожним із цих трьох питань (про жінок, євреїв і чорношкірих) понад 90% американців сказали, що готові голосувати за них.

Однак раніше ці показники в США були нижчими.

«Позитивне ставлення американців до кандидатур жінок загалом зростало, українські дані відповідають американським даним початку 70-х років», – зазначають у КМІС.

Коментувати

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *